Adatex Deweloper

Strona główna » Blog i aktualności » Aktualności » Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu – czym są i dlaczego warto je odwiedzić?

Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu – czym są i dlaczego warto je odwiedzić?


Czas czytania: 4 minuty


Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu - czym są i dlaczego warto je odwiedzić? - będziemy z inwestycją "Panorama 3 Stawów"!

Szukasz swojego wymarzonego mieszkania i giniesz w mnogości ofert? Naszą propozycją jest sprawdzenie naszego stoiska na Śląskich Targach Nieruchomości i Budowy Domów, które odbędą się 16-17 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym! Dlaczego? Opowiemy Ci w naszym wpisie!

Co jest przedmiotem targów?

Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu to wydarzenie, które każdego roku przyciąga tysiące zainteresowanych zakupem, sprzedażą czy wynajmem nieruchomości, a także budową domów. Targi gromadzą deweloperów, pośredników nieruchomości, przedstawicieli firm budowlanych oraz finansowych, a także indywidualnych inwestorów i kupujących. Jest to doskonałe miejsce, aby poznać najnowsze trendy w branży, zorientować się w cenach i ofertach, a także nawiązać bezpośredni kontakt z ekspertami i doradcami.

Jakich informacji można się dowiedzieć na targach?

Podczas targów można dowiedzieć się o wielu aspektach związanych z nieruchomościami i budową domu. Znajdą się tu informacje na temat aktualnych inwestycji, najnowszych technologii budowlanych, sposobów finansowania zakupu nieruchomości i wiele innych. Wszystko to prezentowane jest w formie stoisk, prelekcji, a także seminariów i warsztatów.

Gdzie będzie wystawione nasze stoisko?

Jeżeli szukasz konkretów, zapraszamy na stoisko Adatex, które znajdzie się pod numerem A10, na samym końcu od głównego wejścia. Miejsce to jest bardzo atrakcyjne, ponieważ jest widoczne z obu stron, co gwarantuje, że każdy zainteresowany na pewno zobaczy ofertę dewelopera. Poniżej zamieszczamy mapkę, dzięki której odnajdą nas Państwo na targach:

Mapka lokalizacji naszego stoiska na Śląskich Targach Mieszkań i Budowy Domów 16-17 września - Adatex

Dlaczego warto udać się do naszego stoiska?

Odwiedzający nasze stoisko mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony hostess, które zaprowadzą zainteresowanych do odpowiednich doradców nieruchomości, u których będzie można uzyskać wszelkie informacje. Ponadto, dla wszystkich gości przygotowaliśmy rozmaite gratisy. Otrzymają Państwo gadżety, balony, poczęstunek, a także pakiet informacyjny w postaci specjalnych ulotek i katalogów.

Adatex pokaże inwestycję “Panorama 3 Stawy” w Katowicach!

Adatex jest dumnym deweloperem inwestycji “Panorama 3 Stawy” w Katowicach. Jest to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który oferuje mieszkania o różnych metrażach i układach, a także liczne udogodnienia takie jak place zabaw, tereny zielone czy parkingi. Jeżeli jesteś zainteresowany komfortowym życiem w dobrej lokalizacji, inwestycja “Panorama 3 Stawy” jest dla Ciebie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej: [Panorama 3 Stawy](https://adatex.pl/inwestycje/panorama-3-stawy/). Poniżej prezentujemy wizualizacje z naszej inwestycji:

Podsumowanie

Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu to wydarzenie, które każdy zainteresowany rynkiem nieruchomości i budownictwem powinien odwiedzić. Oferuje ono bogactwo informacji, kontakt z ekspertami oraz możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i ofertami. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska Adatex pod numerem A10, gdzie specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pokażą najnowszą inwestycję w Katowicach – “Panorama 3 Stawy”. Nie przegap tej okazji!

Dodatkowo pomagamy w:

  • Gdzie otrzymać darmowy bilet? -> tutaj
  • Strona wydarzenia -> tutaj

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować:


Na polskim rynku od 2009 roku

Zapraszamy! Dane kontaktowe

Adatex S.A.

Graniczna 34B/U24
41-303, Dąbrowa Górnicza

REGON: 021441191

NIP: 6922492411

KRS: 0000451245

Masz pytania? Napisz do nas


    Spis treści: