Dział sprzedaży


Biuro Obsługi Klienta - woj. śląskie tel. 530 717 718

 

Biuro Obsługi Klienta - woj. mazowieckie

 
 

Chcesz abyśmy oddzwonili?

Wsparcie kredytowe

województwo śląskie

Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy przy wyborze i pozyskaniu najlepszej oferty kredytowej korzystając ze wsparcia doradców MULTI FINANCE & HOME.

„Jesteśmy firmą regionalną, związaną ze Śląskiem i Zagłębiem. Znamy miejscowe uwarunkowania i potrafimy dopasować ofertę banku do Inwestycji i Klienta. Mamy ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów zarówno dla osób fizycznych jak i osób prowadzących działalność gospodarczą. Lubimy naszą pracę i jesteśmy dobrzy w tym co robimy.”

Kontakt:
Tomasz Grzesik
(+48) 728 448 448
tomasz.grzesik@multifinance.co
 

województwo mazowieckie

Kompleksowo szybko i bez zbędnych formalności pozyskujemy najlepsze oferty kredytowe dla naszych klientów. Pomagamy spełnić marzenia o własnym domu/ mieszkaniu . Profesjonalni doradcy Kredytbox wspierają klienta w całym cyklu okołokredytowym.

„Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na liście Krajowego Nadzoru Finansowego (KNF), która funkcjonuje jako niezależny Pośrednik Finansowy. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży kredytowej , oraz wypracowane ścieżki procedur bankowych co gwarantuje naszym klientom ekspresową analizę na możliwie najlepszych warunkach. Nasza praca to nasza pasja :) Zapraszamy do kontaktu”

Kontakt:
Beata Szczęsny
(+48) 604 050 530
biuro@kredytbox.eu

Biuro obsługi klienta

Wioletta Szot


+48 692 418 686
biuro@adatex.pl
 
Kontakt