Adatex Deweloper

Nowe mieszkania Sosnowiec - Osiedle Gwiezdna

ul. Gwiezdna, Sosnowiec

Co wyróżnia inwestycję?

Dom - ikona

4

budynków mieszkalnych

Ilość kondygnacji - ikona

9

ilość kondygnacji

Drzewa - ikona

2

parki w okolicy

Umowa - ikona

IV Q 2023

oddanie nieruchomości do użytku

O inwestycji

Osiedle Gwiezdna

Monitoring osiedla - ikona Monitorowane
osiedle
MIEJSCA PARKINGOWE NA TERENIE OSIEDLA Podziemne
Miejsca parkingowe
Przystanek autobusowy - ikona 4 min. do przystanku
Architektura - ikona Nowoczesny wygląd

Osiedle Gwiezdna to nowa inwestycja w Sosnowcu. Wyróżnia ją duża uniwersalność, dzięki czemu każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wyjątkowo interesującej, a zarazem funkcjonalnej zabudowie. W jej skład wchodzą 4 obiekty 9-cio kondygnacyjne, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni, która wypełniona będzie zielenią. W czasach, w których ekologia jest tak ważna, wszelkie obszary zielone są na wagę złota. Firmy deweloperskie społecznie odpowiedzialne biorą ten fakt pod uwagę.

Teren Osiedla zostanie zagospodarowany tak, by stworzyć komfortowe miejsce zamieszkania oraz umożliwić wypoczynek i relaks blisko natury. Jest tu miejsce do wspólnych spacerów i odpoczynku, które oddzielone będzie od budynków aleją zieleni, dzięki czemu dzieci będą mogły bawić się w przyjemnym zaciszu.

"Kliknij" aby wybrać budynek

Widok 360


Spodobały Ci się nasze inwestycje?

Umów się na spotkanie

Sprawdź postępy w budowie na osi czasu

Postęp prac wybranego etapu: etap 1

Dokumentacja
budowy

Rozpoczęcie
prac budowlanych

Stan surowy
otwarty

Stan surowy
zamknięty

Zamknięcie
prac na budowie

Pozwolenie na
użytkowanie

Przekazywanie
kluczy

Dokumentacja
budowy

Rozpoczęcie
prac budowlanych

Stan surowy
otwarty

Stan surowy
zamknięty

Zamknięcie
prac na budowie

Pozwolenie na
użytkowanie

Przekazywanie
kluczy

Lokalizacja

Nowe mieszkania w Sosnowcu zlokalizowane będą przy ulicy Gwiezdnej, w niedalekiej odległości od Placu Papieskiego. Inwestycja powinna się wydawać szczególnie atrakcyjna dla miłośników zieleni. Może być jej w przyszłości jeszcze więcej, ponieważ w pobliżu Osiedla miasto planuje budowę nowego parku. Oprócz tego osiedle usytuowane jest niedaleko wielu ważnych lokalizacji. Wśród najważniejszych z nich można wymienić:
– boisko Orlik, umożliwiające spędzanie aktywnie czasu na świeżym powietrzu – 15 metrów
– Centrum Medyczne – 20 metrów
– Liczne sklepy i restauracje – nie dalej niż 100 metrów
– Szkoły – 200 metrów
– Kościół – 50 metrów

Okolica jest także bardzo dobrze skomunikowana. Mieszkanie w tym miejscu gwarantuje szybki i łatwy dostęp na drogę S1 oraz drogę krajową S86 w kierunku Katowic. Dla osób pracujących w województwie śląskim, dojazd do miejsca pracy nie będzie stanowił żadnego problemu. To tylko kilka z zalet, jakie przyniesie zamieszkanie na Osiedlu Gwiezdna. Decydując się na kupno jednego z nowo powstałych mieszkań w Sosnowcu, na pewno na nie warto zwrócić szczególną uwagę. Niezwykle wysoko cenimy sobie profesjonalizm, dlatego gwarantujemy, że cały proces sprzedaży, czyli od ustalania formalności związanych z kupnem do przeprowadzki, przebiegnie bez najmniejszego zarzutu.

Orlik

Natura - ikona

Park

Szkoła podstawowa - ikona

Szkoła podstawowa

Szkoła podstawowa - ikona

Przedszkole

Sklep - ikona

Targ

Pływalnia kryta

Centrum medyczne

Ogródki - ikona

Ogródki działkowe

Centrum kultury - ikona

Plac papieski

Architektura

Nowe mieszkania w Sosnowcu  na tle innych nieruchomości znajdujących się w pobliżu wyróżnia minimalistyczna architektura budynków. Dzięki temu cechuje je elegancja i wpisywanie się w trendy nowoczesności. Coraz więcej ludzi uważa, że w czasach pełnych przepychu to właśnie prostota jest czymś, co daje przewagę. Odpowiadamy na to zapotrzebowanie. Postawiliśmy harmonię i przemyślane planowanie na szczycie naszej hierarchii wartości.

Tym co wyróżnia minimalistyczne projekty na tle innych rozwiązań architektonicznych jest tendencja do korzystania z małej ilości kolorów. Dominacja bieli i szarości sprawia, że cała przestrzeń staje się bardzo wyważona. Biała elewacja zdecydowanie podkreśla wpisaną w ducha całego projektu elegancję. Dodatki dekoracyjne w postaci drewna i antracytu sprawiają, że przekładają się na szczególną oryginalność osiedla. Dodatkowo, nasza nowa inwestycja w Sosnowcu zawiera także przestronne balkony i niepowtarzalny układ wewnętrznych loggi, które skutecznie podkreślają jej ponadczasową architekturę.

Nowe mieszkania w Sosnowcu to także wykończenie na najwyższym poziomie, ze szczególną troską włożoną w estetykę wykonania. Doprowadzone do perfekcji aspekty wizualne doskonale współgrają z wysoką funkcjonalnością. Mieszkania są nie tylko piękne, ale też niezwykle praktyczne i dobrze nasłonecznione. Dzięki temu spędzanie w nich czasu będzie bardzo pozytywnym doświadczeniem dla lokatorów i ich gości.

Zależało nam na tym, aby teren Osiedla Gwiezdna został zagospodarowany w taki sposób, aby zagwarantować przyszłym mieszkańcom łatwy dostęp do komfortowego wypoczynku i relaksu. Znajdzie się tu miejsce do wspólnych spacerów i odpoczynku na tle przyrody. Miejsce będzie oddzielone od budynków aleją zieleni, dzięki czemu dzieci będą mogły bawić się w przyjemnym zaciszu. Do dyspozycji mieszkańców oddane będą także komórki lokatorskie oraz miejsca garażowe bądź miejsca postojowe zewnętrzne.

Na polskim rynku od 2009 roku

Zapraszamy! Dane kontaktowe

Adatex S.A.

Graniczna 34B/U24
41-303, Dąbrowa Górnicza

REGON: 021441191

NIP: 6922492411

KRS: 0000451245

Masz pytania? Napisz do nas


    >