Adatex Deweloper

od 2009 r.

działamy ponad 12 lat

10 inwestycji

w 7 różnych miastach w Polsce

ponad 60.000 m2

oddanej powierzchni mieszkalnej

Adatex S.A. jest firmą, która działa na rynku od 2009 roku. Spółka koncentruje się na wysokiej jakości projektach deweloperskich, takich jak wielomieszkaniowe zespoły apartamentowe oraz obiekty biurowo – usługowe.

Adatex S.A. realizuje swoje projekty począwszy od pierwszego szkicu, poprzez profesjonalne zarządzanie i nadzór nad kolejnymi etapami swoich realizacji. Koncentrujemy się na najciekawszych projektach, nowoczesnej architekturze oraz funkcjonalności projektowanej przestrzeni. Naszym założeniem jest spełnianie indywidualnych oczekiwań naszych klientów będące efektem szczegółowej analizy ich potrzeb. Projektowanie jest wynikiem drobiazgowych badań oczekiwań klientów, zebranej naszej wiedzy i uzyskanych doświadczeń.

Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały budowlane. Dzięki wysokim wymaganiom, jakie firma stawia sobie i swoim kontrahentom wierzymy, że nasze działania na deweloperskim rynku nieruchomości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nabywamy nieruchomości gruntowe w najlepszych lokalizacjach regionu, celem realizowania niepowtarzalnych projektów deweloperskich.

 

 

Wieloletnie doświadczenie

budujemy wielkomieszkaniowe zespoły apartamentowe oraz obiekty biurowo - usługowe

Inwestycje w budowie

Inwestycje zrealizowane

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży

Zapewniamy wsparcie w uzyskaniu kredytu na zakup nowego mieszkania

wyszukaj mieszkanie

Na polskim rynku od 2009 roku

Zapraszamy! Dane kontaktowe

Adatex S.A.

Graniczna 34B/U24
41-303, Dąbrowa Górnicza

REGON: 021441191

NIP: 6922492411

KRS: 0000451245

Masz pytania? Napisz do nas