Adatex Deweloper

Nowe mieszkania Dąbrowa Górnicza - Osiedle Nowa Dąbrowa

ul. Graniczna, Dąbrowa Górnicza

Co wyróżnia inwestycję?

Dom - ikona

212

lokali mieszkalnych

14.700 m2

powierzchni

2 min.

do przystanku

Umowa - ikona

IV Q 2023

oddanie nieruchomości do użytku

O inwestycji

Osiedle Nowa Dąbrowa w Dąbrowie Górniczej to komfort, prestiż i nowoczesne budownictwo.

Monitoring osiedla - ikona Monitorowane
osiedle
Architektura - ikona Ponadczasowa
architektura
MIEJSCA PARKINGOWE NA TERENIE OSIEDLA Miejsca Parkingowe
na terenie osiedla
Przystanek autobusowy - ikona 2 min. do przystanku

Strona główna » Aktualne Inwestycje mieszkaniowe » Osiedle Nowa Dąbrowa

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe w Dąbrowie Górniczej usytuowane przy ul. Granicznej – Osiedle Nowa Dąbrowa.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest znaleźć atrakcyjne miejsce do mieszkania. Dąbrowa Górnicza może być w tym kontekście postrzegana jako niezwykle interesujące miasto do życia i założenia rodziny. Budowane przez Nas osiedle znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w okolicy. W związku z tym, jeśli rozważasz możliwość kupna swojego wymarzonego mieszkania, z dużym prawdopodobieństwem nasze nowe mieszkania mogą okazać się idealnym miejscem dla Ciebie. Zamieszkaj w miejscu, które oferuje więcej!

"Kliknij" aby wybrać budynek

Widok 360


Spodobały Ci się nasze inwestycje?

Umów się na spotkanie

Sprawdź postępy w budowie na osi czasu

Postęp prac wybranego etapu: etap 1

Dokumentacja
budowy

Rozpoczęcie
prac budowlanych

Stan surowy
otwarty

Stan surowy
zamknięty

Zamknięcie
prac na budowie

Pozwolenie na
użytkowanie

Przekazywanie
kluczy

Dokumentacja
budowy

Rozpoczęcie
prac budowlanych

Stan surowy
otwarty

Stan surowy
zamknięty

Zamknięcie
prac na budowie

Pozwolenie na
użytkowanie

Przekazywanie
kluczy

Dokumentacja
budowy

Rozpoczęcie
prac budowlanych

Stan surowy
otwarty

Stan surowy
zamknięty

Zamknięcie
prac na budowie

Pozwolenie na
użytkowanie

Przekazywanie
kluczy

Dokumentacja
budowy

Rozpoczęcie
prac budowlanych

Stan surowy
otwarty

Stan surowy
zamknięty

Zamknięcie
prac na budowie

Pozwolenie na
użytkowanie

Przekazywanie
kluczy

Lokalizacja

Kupno mieszkania w Dąbrowie Górniczej pozwoli na skuteczną ucieczkę od chaosu przestrzennego właściwego dużej części polskich miast. Jako firma dobrze monitorująca potrzeby naszych potencjalnych klientów zdajemy sobie sprawę, że w przypadku kupna nowego mieszkania dobra lokalizacja jest równie ważna jak kwestie związane z wystrojem i wykończeniem.

Dlatego zależało nam, aby Osiedle Nowa Dąbrowa położone było w możliwie jak najlepszym miejscu. Niewątpliwą zaletą położenia nowej inwestycji w Dąbrowie Górniczej jest bliski kontakt z naturą. Znajdujące się w pobliżu jeziora i tereny zielone stwarzają możliwość aktywnego spędzania czasu. Jest to miejsce idealne dla miłośników sportów wodnych, takich jak kajakarstwo i żeglarstwo. Oferta rekreacyjna jest niezwykle szeroka. Dla rodzin z dziećmi znajduje się przestronna plaża, a także mnóstwo atrakcji w postaci placów zabaw. Dla najmłodszych lokatorów nieopodal Inwestycji są też przedszkola i szkoły. W sąsiedztwie obiektu znajdują się liczne sklepy oraz placówki zdrowotne. To wszystko, czego potrzebujemy na co dzień by prowadzić satysfakcjonujące życie.

Współczesny styl życia wymaga od nas bycia w kilku miejscach na raz. Dlatego ważne jest, aby miejsce, w którym mieszkamy, było dobrze skomunikowane z naszym miejscem pracy i różnymi punktami strategicznymi miasta. Zaletą nowych mieszkań w Dąbrowie Górniczej jest także bliskość trasy tramwajowej, autobusowej, trasy S1 jak i trasy 86. Mieszkanie w tej okolicy jest niezwykle atrakcyjne ze względu na dobrze rozwinięty transport i szeroką ofertę atrakcji turystycznych.

Natura - ikona

Park

Ogródki - ikona

Ogród działkowy

Szkoła podstawowa - ikona

Szkoła podstawowa

Sklep - ikona

Sklep

Centrum kultury - ikona

Urząd Miejski

Kościół - ikona

Kościół

Przystanek autobusowy - ikona

Przystanek

Szkoła podstawowa - ikona

Przedszkole

Przychodnia - ikona

Przychodnia

Architektura

Adatex jako profesjonalna firma deweloperska przywiązujemy dużą wagę do tego, by powstające dzięki nam nieruchomości były najwyższej jakości. Budynki wybudowane w ramach nowej inwestycji cechuje dbałość o każdy detal, a także nowoczesne wzornictwo bazujące na najważniejszych obecnych trendach w designie. Każdy lokal posiada wszystko, co powinno zawierać dobrze zaprojektowane mieszkanie. Zatem w każdym z nich znajdziemy balkon, loggie bądź duży i przestronny taras, świetne miejsce do wspólnego spędzania czasu. Nasza oferta dostosowana jest do gustów nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego posiadamy w niej także przestronne apartamenty z basenem i saunami. Mieszkania cechują się wysoką funkcjonalnością, przestronnością, nowoczesnym wystrojem i optymalnym nasłonecznieniem.

Nowa inwestycja w Dąbrowie Górniczej jest przedsięwzięciem na dużą skalę. W jej skład wchodzą 4 bloki dziewięciokondygnacyjne wraz ze strefami przeznaczonymi na miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Wiemy, że ludzie mają różne potrzeby. Dlatego zależało nam na tym, aby inwestycja zawierała w sobie lokale dopasowane dla każdego. W związku z tym nowe mieszkania dostępne są zarówno w wersji jednopokojowej, jak i posiadających więcej niż 5 pomieszczeń. Nowe mieszkania w Dąbrowie Górniczej mają powierzchnię do nawet 200 m2, które doskonale sprawdzą się także dla licznych rodzin.

Obiekt na tle innych powstających w okolicy inwestycji wyróżnia ciekawa i niebanalna architektura. Nowe mieszkania w Dąbrowie Górniczej nie tylko przykuwają oko, ale są także wykonane z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość. To bardzo ważne, ponieważ mieszkanie to inwestycja na lata. Całość, oprócz niezwykle wysokiego standardu wykonania, wyróżnia elegancja i prostota. Elewacja wykonana została z połączenia materiałów drewnopodobnych, skutecznie ociepla wygląd całego Osiedla.

Na polskim rynku od 2009 roku

Zapraszamy! Dane kontaktowe

Adatex S.A.

Graniczna 34B/U24
41-303, Dąbrowa Górnicza

REGON: 021441191

NIP: 6922492411

KRS: 0000451245

Masz pytania? Napisz do nas