Adatex Deweloper

Nowe mieszkania Siemianowice Śląskie - Osiedle Dębowy Park

ul. Oświęcimska 7A, Siemianowice Śląskie

Co wyróżnia inwestycję?

Dom - ikona

330

lokali mieszkalnych

Czas - ikona

6

min. do centrum miasta

Park - ikona

3

parki w okolicy

Umowa - ikona

IV Q 2023

oddanie nieruchomości do użytku

O inwestycji

Osiedle Dębowy Park Siemianowice Śląskie zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które w najwyższym stopniu cenią sobie swobodę i niezależność.

Monitoring osiedla - ikona monitorowane
osiedle
Architektura - ikona PONADCZASOWA
ARCHITEKTURA
MIEJSCA PARKINGOWE NA TERENIE OSIEDLA MIEJSCA PARKINGOWE
NA TERENIE OSIEDLA
Park - ikona BLISKOŚĆ
NATURY

Jest to idealne miejsce dla osób, które pracując w dużym mieście pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku. Osiedle Dębowy Park jest dla takich osób doskonałym rozwiązaniem. Nowe mieszkania w Siemianowicach Śląskich to inwestycja dla tych, którzy bardzo wysoko cenią sobie architekturę najwyższej jakości i dbałość o każdy detal. Naszym celem, oprócz budowy pięknych mieszkań, było stworzenie harmonijnej, dobrze zaplanowanej przestrzeni miejskiej. Dzięki temu przyszli mieszkańcy mogą mieć pewność, że oprócz funkcjonalnych mieszkań będą mieli również do dyspozycji przemyślaną infrastrukturę osiedlową. Inwestycja uwzględnia bowiem także liczne udogodnienia, takie jak miejsca postojowe zewnętrzne oraz parkingi podziemne, a także ciekawe otoczenie wokół ich miejsca zamieszkania. Zachwyca także okolica, dzięki czemu również czas spędzany poza domem może być uznany za przyjemność.

"Kliknij" aby wybrać budynek

kliknij, aby przejść do tabeli

Widok 360


Spodobały Ci się nasze inwestycje?

Umów się na spotkanie

Sprawdź postępy w budowie na osi czasu

Postęp prac wybranego etapu: etap 1

Dokumentacja
budowy

Rozpoczęcie
prac budowlanych

Stan surowy
otwarty

Stan surowy
zamknięty

Zamknięcie
prac na budowie

Pozwolenie na
użytkowanie

Przekazywanie
kluczy

Dokumentacja
budowy

Rozpoczęcie
prac budowlanych

Stan surowy
otwarty

Stan surowy
zamknięty

Zamknięcie
prac na budowie

Pozwolenie na
użytkowanie

Przekazywanie
kluczy

Dokumentacja
budowy

Rozpoczęcie
prac budowlanych

Stan surowy
otwarty

Stan surowy
zamknięty

Zamknięcie
prac na budowie

Pozwolenie na
użytkowanie

Przekazywanie
kluczy

Dokumentacja
budowy

Rozpoczęcie
prac budowlanych

Stan surowy
otwarty

Stan surowy
zamknięty

Zamknięcie
prac na budowie

Pozwolenie na
użytkowanie

Przekazywanie
kluczy

Lokalizacja

Nie można stwierdzić, że jakaś inwestycja deweloperska jest atrakcyjna, jeśli nie znajduje się w ciekawej lokalizacji. Mieszkanie w takim miejscu jak Siemianowice Śląskie spełnia ten standard. Osiedle Dębowy Park położone jest przy ul. Oświęcimskiej, która graniczy bezpośrednio z Parkiem Górnik.

Jest to dobre miejsce do mieszkania także dla rodzin z dziećmi. Bliskie położenie Szkoły Podstawowej zwalnia z obowiązku zamartwiania się o dowożenie pociech do szkoły. Oprócz możliwości edukacyjnych lokalizacja oferuje także bogatą ofertę kulturalną. Nieopodal znajduje się niezwykle popularne Siemianowickie Centrum Kultury, w którym cyklicznie odbywa się szereg interesujących inicjatyw, takich jak Park Tradycji.

Poza tym lokalizacja, dzięki bliskiemu położeniu przychodni, zapewnia także łatwy dostęp do opieki zdrowotnej. W dzisiejszych czasach jest to szczególnie ważne. W okolicy znajdują się liczne sklepy i restauracje. Dzięki czemu zostaną zaspokojone także i takie potrzeby przyszłym lokatorom. Nowe mieszkania w Siemianowicach Śląskich oferują też oczywiście to, co dla entuzjastów ucieczki od zabetonowanych centrów miast jest najważniejsze, czyli bliskość zieleni. Mieszkańcy Osiedla cieszą się także dogodnością, jaką jest sąsiedztwo licznych ogródków działkowych i parków.

Zakup mieszkania to bardzo ważny element w życiu każdego człowieka. Dlatego warto zainwestować w mieszkanie, które pod każdym względem jest na możliwie najwyższym poziomie. Siemianowice Śląskie i powstające tam mieszkania spełniają wszystkie wymagane do tego standardy.

Szkoła podstawowa - ikona

Szkoła podstawowa

Szkoła podstawowa - ikona

Przedszkole

Centrum kultury - ikona

Siemianowickie Centrum Kultury – Park Tradycji

Przychodnia - ikona

Przychodnia

Natura - ikona

Park Górnik im. Stanisława Dykty

Ogródki - ikona

Ogrody działkowe

Las - ikona

Park Dinozaurów

Apteka

Sklep - ikona

Sklep

Nowe mieszkania Siemianowice Śląskie - Osiedle Dębowy Park - Architektura

Nowo powstałe osiedle mieszkaniowe w Siemianowicach Śląskich, Dębowy Park, skomponowane będzie z zestawienia 11 unikatowych bloków mieszkalnych. Każdy z postawionych obiektów posiada 4, bądź 5 kondygnacji naziemnych o zróżnicowanych układach i metrażu, przez co sprawdzą się dla osób o bardzo różnych wymaganiach i potrzebach. W ramach osiedla powstanie także sieć dróg wewnętrznych oraz parkingów na wolnym powietrzu, tak by zapewnić lokatorom jak najwyższy komfort mieszkania. To wszystko.

Satysfakcja klientów jest dla nas najwyższą wartością. Dlatego dbamy o każdy szczegół. Przykładem potwierdzających to działań jest zapewnienie bezpośredniego nadzoru dewelopera trwającego przez cały czas przy realizacji projektu. Dzięki temu przyszli mieszkańcy zwolnieni są z obowiązku zamartwiania się o bezpieczeństwo i wysoką jakość wykończenia. Gwarancja profesjonalnego nadzoru przez cały okres powstawania nowych mieszkań w Siemianowicach Śląskich daje przyszłym lokatorom pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Na naszą korzyść przemawia także fakt, że wśród wspólnych priorytetów znajduje się dobrze i estetycznie zorganizowana część wspólna budynków. Dzięki temu wnętrza mieszkań jak i infrastruktura wokół są przyjemne dla najbardziej wymagającego oka. Zachwyt prawdziwych estetów mogą wzbudzić także windy, klatki schodowe i teren zewnętrzny. To pokazuje, że cała inwestycja pomyślana jest w sposób holistyczny, uwzględniający każdy element.

Na polskim rynku od 2009 roku

Zapraszamy! Dane kontaktowe

Adatex S.A.

Graniczna 34B/U24
41-303, Dąbrowa Górnicza

REGON: 021441191

NIP: 6922492411

KRS: 0000451245

Masz pytania? Napisz do nas