Zielona podkowa - to nasza nowa inwestycja, która została zaprojektowana z myślą o osobach ceniących sobie spokój i wygodę. Skierowana jest do osób pracujących w Warszawie, którzy po intensywnym dniu pracy chcą odciąć się od zgiełku i wypocząć w towarzystwie zieleni.

Zielona podkowa - to urokliwe miejsce, w otoczeniu  terenów rekreacyjnych pozwalających na aktywny wypoczynek, które zapewni nabywcom wysoki komfort mieszkania. Sąsiadujące lasy i słynna Leśna Podkowa uatrakcyjniają położenie naszej inwestycji. 

Chcesz żyć blisko natury i jednocześnie pracować w stolicy ? Zamieszkaj na naszym osiedlu  

Wybierz Osiedle Zielona Podkowa

Doskonała lokalizacja

Spokój i wygoda

Bliskość natury

Dostęp do usług

Architektura

Architektura osiedla wyróżnia się na tle innych inwestycji - to nowoczesny kompleks mieszkaniowy. Nietypowa zabudowa, nowoczesna bryła apartamentów wpisuje się w otoczenie .
Zabudowa mieszkaniowa składać się będzie z prestiżowych domków. Przestronne apartamenty parterowe z dostępem do ogródka oraz apartamenty na piętrze z dostępnym poddaszem użytkowym oraz balkonami.

Inwestycja wyróżniać się będzie wysokim standardem wykończenia z głównym naciskiem na zieleń i zagospodarowanie terenu.

Lokalizacja

 

Projektowana zabudowa znajduje się w atrakcyjnej miejscowości Otrębusy pod Warszawą.  Projektowane osiedle otoczone jest lasami oraz sąsiaduje z istniejącą zabudową jednorodzinną.  Połączenie kolejowe ze stolicą jest bardzo korzystne.  Dojazd do centrum Warszawy z pobliskiej stacji WKD (Warszawska Kolej Dojazdowa)  w Otrębusach zajmuje 30 minut. Osiedle położone jest przy głównej drodze.

Dojazd do centrum Warszawy:
Samochód  – 40 minut
Pociąg – 30 minut

W pobliżu:
Otrębusy WKD - Stacja kolejowa – szybka kolej Warszawska – 100 m
Las Młochowski – Podkowa Leśna – 7 min samochodem ok 4 km
Szkoła Podstawowa – 800 m 
Przedszkole – 300 m
Poczta – 400 m
Piekarnia – 300 m
Sklep spożywczy – 300 m

 

Dział Sprzedaży

Ewelina Ślizankiewicz


+48 576 040 068
e.slizankiewicz@adatex.pl

Chcesz abyśmy oddzwonili?

Wsparcie kredytowe

Kompleksowo szybko i bez zbędnych formalności pozyskujemy najlepsze oferty kredytowe dla naszych klientów. Pomagamy spełnić marzenia o własnym domu/ mieszkaniu . Profesjonalni doradcy Kredytbox wspierają klienta w całym cyklu okołokredytowym.

„Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na liście Krajowego Nadzoru Finansowego (KNF), która funkcjonuje jako niezależny Pośrednik Finansowy. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży kredytowej , oraz wypracowane ścieżki procedur bankowych co gwarantuje naszym klientom ekspresową analizę na możliwie najlepszych warunkach. Nasza praca to nasza pasja :) Zapraszamy do kontaktu”

Kontakt:
Beata Szczęsny
+48 604 050 530
biuro@kredytbox.eu
Kontakt