Adatex Deweloper

Lokalizacja

Kupno mieszkania w Dąbrowie Górniczej pozwoli na skuteczną ucieczkę od chaosu przestrzennego właściwego dużej części polskich miast. Jako firma dobrze monitorująca potrzeby naszych potencjalnych klientów zdajemy sobie sprawę, że w przypadku kupna nowego mieszkania dobra lokalizacja jest równie ważna jak kwestie związane z wystrojem i wykończeniem.

Dlatego zależało nam, aby Osiedle Nowa Dąbrowa położone było w możliwie jak najlepszym miejscu. Niewątpliwą zaletą położenia nowej inwestycji w Dąbrowie Górniczej jest bliski kontakt z naturą. Znajdujące się w pobliżu jeziora i tereny zielone stwarzają możliwość aktywnego spędzania czasu. Jest to miejsce idealne dla miłośników sportów wodnych, takich jak kajakarstwo i żeglarstwo. Oferta rekreacyjna jest niezwykle szeroka. Dla rodzin z dziećmi znajduje się przestronna plaża, a także mnóstwo atrakcji w postaci placów zabaw. Dla najmłodszych lokatorów nieopodal Inwestycji są też przedszkola i szkoły. W sąsiedztwie obiektu znajdują się liczne sklepy oraz placówki zdrowotne. To wszystko, czego potrzebujemy na co dzień by prowadzić satysfakcjonujące życie.

Współczesny styl życia wymaga od nas bycia w kilku miejscach na raz. Dlatego ważne jest, aby miejsce, w którym mieszkamy, było dobrze skomunikowane z naszym miejscem pracy i różnymi punktami strategicznymi miasta. Zaletą nowych mieszkań w Dąbrowie Górniczej jest także bliskość trasy tramwajowej, autobusowej, trasy S1 jak i trasy 86. Mieszkanie w tej okolicy jest niezwykle atrakcyjne ze względu na dobrze rozwinięty transport i szeroką ofertę atrakcji turystycznych.

Natura - ikona

Park

Ogródki - ikona

Ogród działkowy

Szkoła podstawowa - ikona

Szkoła podstawowa

Sklep - ikona

Sklep

Centrum kultury - ikona

Urząd Miejski

Kościół - ikona

Kościół

Przystanek autobusowy - ikona

Przystanek

Szkoła podstawowa - ikona

Przedszkole

Przychodnia - ikona

Przychodnia

Nowoczesny Penthouse

Przestronny Penthouse znajduje się na Osiedlu Nowa Dąbrowa w Dąbrowie Górniczej. To komfort, prestiż i nowoczesne budownictwo.

Marker lokalizacji - ikona Doskonała
lokalizacja
Monitoring osiedla - ikona Monitorowane
osiedle

Współczesny styl życia wymaga od nas bycia w kilku miejscach na raz. Dlatego ważne jest, aby miejsce, w którym mieszkamy, było dobrze skomunikowane z naszym miejscem pracy i różnymi punktami strategicznymi miasta. Zaletą Penthouse jest także bliskość trasy tramwajowej, autobusowej, trasy S1 jak i trasy 86. Mieszkanie w tej okolicy jest niezwykle atrakcyjne ze względu na dobrze rozwinięty transport i szeroką ofertę atrakcji turystycznych.

Na polskim rynku od 2009 roku

Zapraszamy! Dane kontaktowe

Adatex S.A.

Graniczna 34B/U24
41-303, Dąbrowa Górnicza

REGON: 021441191

NIP: 6922492411

KRS: 0000451245

Masz pytania? Napisz do nas