Inwestycja zakończona

Nowoczesne apartamenty

Osiedle ,,Nowe Zagórze” to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o niepowtarzalnej linii architektonicznej, dedykowany ludziom ceniącym komfort mieszkania połączony z bezpieczeństwem oraz dogodną lokalizacją – w pobliżu centrum Sosnowca.

Najwyższa jakość wykonania. Mieszkania 2-, 3-, 4- i 5- pokojowe o przemyślanym i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji wnętrz przed odbiorem mieszkania. Duże balkony, nowoczesne loggie, luksusowe windy, podziemne garaże, własna strefa wypoczynkowa z zaprojektowaną zielenią i przestrzenią rekreacyjną dla dzieci, a to wszystko w zamkniętym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem.

Lokalizacja

Osiedle zlokalizowane jest na powierzchni 0,7 ha, przy ulicy Bora-Komorowskiego w dzielnicy Sosnowca – Zagórze.

Usytuowane jest w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych województwa śląskiego: drogi S1 oraz DK94.

Okoliczne tereny zielone- Park Sielecki, Kompleks Rekreacyjno- Sportowy na terenie Parku Środula ( górka środulska ) wraz ze stokiem narciarskim sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu i idealnie nadają się na rodzinny spacer lub wycieczkę rowerową. Jest to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku okolicznych mieszkańców.
W pobliżu znajdują się również: pływalnia letnia ( ul.3-go Maja 41 ), Pływalnia Kryta ( ul. Żeromskiego 5 ), Stadion Zimowy- lodowisko ( ul. Zamkowa 5 ), siłownie ( fitness i squash ).

Codzienne życie na osiedlu ułatwia bogata infrastruktura w otoczeniu, w tym: liczne sklepy, punkty usługowo-handlowe, restauracje, ośrodki zdrowia, przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazjalne ( m. in. szkoła sportowa ) - to jedna z wielu zalet dla rodzin z dziećmi.

Dla osób lubiących wszelaką rozrywkę w centrum Sosnowca ( dojazd samochodem to ok. 10 min. ), znajdują się teatr, kino oraz kluby muzyczne.

W okolicy są również duże centa handlowe tj. Plejada, Auchan, Makro.

Dlaczego Nowe Zagórze?

 

Architektura

blok

Kompleks czterech budynków wielorodzinnych został zaprojektowany z zastosowaniem starannie dobranych materiałów. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców osiedle odpowiada najwyższym standardom wykończenia, w ekskluzywnym, a zarazem minimalistycznym wydaniu.
Zespół budynków mieścić się będzie na terenie w całości ogrodzonym i monitorowanym. System kontroli dostępu zapewni mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności.
Budynki są estetyczne i harmonizują z najbliższym otoczeniem. Zaprojektowana strefa zieleni z wydzielonym miejscem do zabawy dla dzieci, zapewni możliwość wypoczynku bez obaw o bezpieczeństwo najmłodszych.
O wysokim standardzie wykończenia naszych bloków świadczy również montaż wind z poziomu garażów, co umożliwi komfort i wygodę w codziennym użytkowaniu.
Wyjątkowe oblicze osiedla stanowi również ciekawa kompozycja kolorystyczna.

GALERIA

Nowe Zagórze - Oferta dla każdego

 

Osiedle ,, Nowe Zagórze '' to bogaty wybór mieszkań i apartamentów o różnej powierzchni i liczbie pokoi. Każdy znajdzie tu ofertę, która będzie odpowiadała jego potrzebom. Nasze mieszkania charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, przemyślanym i funkcjonalnym rozkładem, z szerokimi możliwościami własnej aranżacji wnętrz. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie przestronności wraz z maksymalnym – naturalnym doświetleniem pomieszczeń.

Każdy lokal jest wyposażony w balkon lub loggię, na najwyższej kondygnacji budynku znajdują się apartamenty z przestronnymi tarasami gwarantującymi intymność i poczucie nieograniczonej przestrzeni.

Bezpieczną komunikację na osiedlu zapewnią oświetlone i wybrukowane chodniki.

Stałe i niskie opłaty są również gwarantowane przez metodę zarządzania budynkami na zasadach wspólnoty mieszkaniowej.

W ofercie są do wyboru mieszkania 2-, 3-, 4- i 5- pokojowe o powierzchni od 35,5 do 120 m2.

Klientom oferujemy dostęp do współpracujących z nami firm, które zajmują się projektowaniem i wykończeniem wnętrz.

rzut

Inwestycja zakończona

Kontakt