Osiedle Dębowy Park  to idealne miejsce dla osób niezależnych, które pracując w dużym mieście pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku blisko przyrody i jednocześnie na tyle blisko centrum, aby nadal mieć dogodny dostęp do atrakcji dużego miasta.

Nasza nowa inwestycja w Siemianowicach Śląskich to kompleksowo zaplanowana przestrzeń miejska. Przyszli mieszkańcy będą mogli oprócz funkcjonalnych mieszkań, liczyć również na przemyślaną infrastrukturę osiedlową między innymi miejsca postojowe zewnętrzne oraz parkingi podziemne, a także na ciekawe otoczenie wokół ich miejsca zamieszkania.

 
7

Etapów

330

Mieszkań

Architektura

 

Powstające osiedle w Siemianowicach Śląskich mieścić będzie 11 unikatowych bloków mieszkalnych. Każdy z obiektów posiada 4, bądź 5 kondygnacji naziemnych o zróżnicowanych układach i metrażu. W ramach osiedla powstanie sieć dróg wewnętrznych oraz parkingów na wolnym powietrzu

Zapewniamy bezpośredni nadzór dewelopera od momentu powstawania projektu do zakończenia inwestycji dzięki czemu przyszli mieszkańcy nie obawiają się o bezpieczeństwo i wysoką jakość wykończenia. Zwracamy uwagę na dobrze i estetycznie zorganizowaną część wspólną budynków. Windy, klatki schodowe, czy zagospodarowanie terenu zewnętrznego to tylko elementy, które pokazują jak ważna jest cała przestrzeń. Dbałość o każdy element sprawia, że przyszli mieszkańcy mogą być pewni, że zamieszkają w komfortowych warunkach.

 

Lokalizacja

 

Wybierz Osiedle Dębowy Park

W sprzedaży ETAP II i III

Kontakt