Osiedle Fabryczna

 

Osiedle Fabryczna to kompleks 4 budynków, który oferuje 108 nowych mieszkań w budynkach 3 piętrowych o powierzchniach od: 47,52 do 70,5. Mieszkania posiadają przemyślany i funkcjonalny układ i są wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Niektóre mieszkania na parterze posiadają własne ogródki przydomowe. Osiedle w całości  jest zamykane oraz monitorowane, posiada własną strefę wypoczynkową i rekreacyjną dla dzieci i dorosłych. Budynki posiadają luksusowe windy oraz podziemne garaże. Wyjątkowy wygląd osiedla stanowi również ciekawa kompozycja kolorystyczna.

Najwyższa jakość wykonania, przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, możliwość własnej aranżacji wnętrz w trakcie budowy mieszkania, duże balkony, podziemne garaże, własna strefa wypoczynkowa z zaprojektowaną zielenią i przestrzenią rekreacyjną dla dzieci – to tylko niektóre zalety naszej inwestycji.

4

Etapy

108

Mieszkań

5677m2

Powierzchni mieszkań

78

Miejsc Parkingowych

Lokalizacja

Osiedle Fabryczna to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany niedaleko centrum Katowic przy ul. Fabrycznej w dzielnicy Ligota, na działce o powierzchni 0,76 ha.

Osiedle jest bezpośrednio skomunikowane z ulicami Jankego oraz Kościuszki, ma łatwe połączenie z autostradą A4. W okolicy Osiedla znajdują się szkoły, przedszkole, szpital i liczne punkty usługowo-handlowe oraz powstaje nowoczesne centrum handlowe Libero.

 

Plan Zagospodarowania Terenu

Oferta

Etap I - BLOK B

Zostały ostatnie wolne mieszkania!

Kontakt +48 530 717 718

Kontakt